Die Kunden können ihre Meinung mit Hilfe dieses Formular hinterlassen. Das Passwort ist nur für die Kunden zuganglich.

 

Dieser Inhalt wird geschützt. Gehen Sie bitte ins Passwort ein, um darauf zuzugreifen. .

Bewertungen

 • Jacek / 9 Juli 2018:
  Poznałem Panią Alicję wiele lat temu i jestem stałym klientem. Naprawdę to jest niesamowite i niezrozumialę, ale wróżby sprawdzają się w 100%. Polecam każdemu, sami się przekonacie, ze naprawdę warto. Wiele trudnych spraw rozwiązałeś z pomicą Pani Alicji. Jest niesamowita !!!
 • Andrzej / 8 Juli 2018:
  Pani Alicja jest niesamowita. Wspaniały człowiek i bardzo sympatyczny. Poziom profesjonalizmu i skuteczności niepojęty. Jestem w szoku. Regularnie korzystam z Jej usług i muszę powiedzieć świetnie pomaga mi w prywatnie oraz w biznesie. Niepojęte, ale skuteczne w 100% jeśli chodzi o mnie i moje firmy. Może to dziwne w XXI wieku, jednak moim koledzy również korzystają z usług pani Alicji i również są zadowoleni. Pozdrawiamy Panią z Łodzi. 🙂
 • Paweł / 7 Juli 2018:
  Moi przyjaciele namówili mnie na wizytę u pani Alicji. Początkowo śmiałem się z nich, źe inteligentni ludzie, a wierzą wenwróźki. Ze względu na odległość dość długo zwlekałem z wizytą w Gorlicach u pani Alicji. W pewnym momencie spotkał mnie bardzo przykry incydent w pracy i postanowiłem sprawdzić u pani Alicji, co Ona na to powie. Najpierw po rozłożeniu kart, opowiedział mi o sprawach, o których wiedzieć na 100% nie mogła. Następnie przekazała mi, co karty mówią n atemat mojego kłopotu w pracy. Okazało się po kilku tygodniach, ze miała racje we wszystkim co powiedziała. Byłem w szoku, skąd Ona...
 • Grażka / 3 Juli 2018:
  Znam Panią Alicję już kilkanaście lat, wizyta u Kochanej Wróżki zawsze budziła i budzi u mnie wielkie emocje. Pełen profesjonalizm. Jest niesamowita. Dziękuję z całego serca za wszystkie cenne rady, dzięki którym poradziłam sobie z wieloma problemami. Polecam, polecam, polecam!
 • Malgosia / 24 Mai 2018:
  Pani Alicja jest świetna. Jej umiejętności ezoteryczne są wybitnie profesjonalne. Udziela mi zawsze trafnych odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Podejmowane przeze mnie decyzje, dzięki rozważeniu wskazanych dróg przez Alicję przynoszą przewidywane rezultaty. Spotkania z Alicją są dla mnie jak „turbo doładowania”, zawsze miłe i ciepłe, nawet w chwilach kiedy przekaż Alicji jest, nie taki, jak moje oczekiwania. Dobrze, że jesteś, Droga Alicjo.