wróżenieMój Salon Wróżb powstał ponad 26 lat temu, kiedy to zorientowałam się, że dzięki swoim wrodzonym zdolnościom parapsychologicznym oraz niezwykłej umiejętności przewidywania przyszłości mogę pomóc, doradzić, a przede wszystkim dodać siły i wiary w siebie innym ludziom. Dzięki temu grono osób, które zwracały się do mnie ze swoimi problemami stale rosło nadal rośnie. Wspólne udało nam się rozwiązać wiele problemów, znaleźć najlepsze rozwiązania a przede wszystkim uświadomić sobie, że nie ma sytuacji bez wyjścia. Problemy które wydają nam się nie do przejścia oraz liczne rozterki często znikają zaraz po tym jak spojrzymy na nie z innego punktu widzenia, gdy uświadomimy sobie, że wszystko co nas spotyka ma jakiś cel.

Moją rolą jest nakreślenie Państwu sytuacji w jakiej znaleźliście się w odniesieniu do przeszłości, oraz przedstawienie możliwości i perspektyw na przyszłość.

Działalność swoją prowadzę w Gorlicach, niewielkim mieście na południu Polski, gdzie serdecznie zapraszam. Pod wpływem próśb moich klientów z całej Polski oraz zagranicy, postanowiłam założyć niniejszą stronę, aby umożliwić Państwu lepszy kontakt ze mną. Dzięki temu można się będzie do mnie zgłaszać nie tylko osobiście lub telefonicznie czy też za pośrednictwem poczty, ale również drogą Internetową. Pragnę dodać, że w swej pracy nie korzystam z żadnego rodzaju „automatów”, schematów itp. rozwiązań. Każda osoba traktowana jest indywidualnie!

Przez lata pracy, z mojej pomocy korzystali i korzystają przedstawiciele niemalże wszystkich grup społecznych i zawodowych. Wśród osób zgłaszających się do mnie są zarówno osoby publiczne tj. aktorzy, politycy, lekarze, artyści itp., jak i liczni przedstawiciele tzw. polskiej emigracji. Wielokrotnie brałam również udział w poszukiwaniach osób zaginionych.

 

Zatem jeżeli

masz jakiś problem,

znalazłeś się w trudnej sytuacji,

nie wiesz jak uporać się z zaistniałą sytuacją

albo po prostu chcesz poznać swoją przyszłość

SERDECZNIE ZAPRASZAM!

 

Jestem przekonana, że wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie.

 

Rezerwacja

Osoby zainteresowane moimi usługami mogą dokonać rezerwacji terminu wizyty w moim salonie wróżb lub usługi „Wróżby przez telefon”.

Wyślij zdjęcie

Osoby nie mogące odwiedzić mojego salonu mogą wysłać do mnie swoje zdjęcie, w celu przeprowadzenia konsultacji telefonicznych.

Opinie

Zapraszam moich Klientów do podzielenia się opiniami o usługach świadczonych w moim salonie wróżb.